Ušetříte s námi ročně
více než 115 770
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Formulář vyplníte za 1 minutu
  • 2. Obratem Vám zavoláme s kalkulací slevy
  • 3. Vše potřebné za Vás bezplatně vyřídíme
  • 4. Ušetříte s námi až 115 770 Kč ročně

Jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění


16. 03. 2020

Jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění

Doba dovolených se blíží, a proto velká většina lidí si právě prohlíží katalogy a hledá tu nejlepší dovolenou. Aby se však dovolená snů neproměnila v noční můru, je dobré při jejím plánování myslet i na cestovní pojištění, bez něhož se žádná dovolená v zahraničí neobejde. Samozřejmě, risknout to můžete, ale nemusí se vám to vůbec vyplatit. Víte však, jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění?  

Nejjednodušším způsobem, jak si vybrat cestovní pojištění, je s pomocí online srovnávače. Tam je zapotřebí vyplnit cílovou destinaci, účel cesty, datum příjezdu a odjezdu, typ cesty, počet pojišťovaných osob, jestli tam máte v plánu sportovat aa jaký sport, věk první osoby, email a telefonní číslo. Podle zobrazených výsledků si pak můžete vybrat tu nejlepší. Ale pozor, rozhodující by neměla být cena, ale limity jednotlivých navrhovaných typů pojištění.

Velkou výhodou online srovnávačů je to, že si toto pojištění můžete snadno sjednat online a mnohdy s ještě větší slevou, než kdybyste danou pojišťovnu kontaktovali přímo ale i to je dobré srovnat přímo na stránkách dané pojišťovny, u níž se zvažujete pojistit.

Jaký limit pro léčebné výlohy?

Při cestách po Evropě by vám měl stačit, až na malé výjimky , limit 1,5 milionu korun. Lékařská péče je v Evropě na slušné úrovni, v EU můžete použít  kartičku veřejného zdravotního pojištění, takže tu je jen malá pravděpodobnost, že byste po návratu museli platit miliony. Mimo Evropu by však pojištění mělo na 3 milionech teprve začít. A to je fakt pouhé minimum. Zde mohou i maličkosti stát stovky tisíc korun, takže to nepodceňujte a pořádně se připojistěte. Velmi nákladná je zdravotní péče především v USA.

Spočítejte si úsporu a ušetřete:

Tento článek naleznete v kategorii

Podobné články


Jak ušetřit peníze při nákupu letenek

Jak ušetřit peníze při nákupu letenek

Doba dovolených se blíží, tedy ta hlavní dovolenková sezóna a možná by se u šetření peněz hodilo prozradit i pár triků pro to, jak ušetřit peníze za nákup letenek. Nastává proto totiž ten nejlepší čas.

Datum: 14. 03. 2020
Kategotrie:
Celý článek
Jak ušetřit mobilní data

Jak ušetřit mobilní data

Jen málokdo se dnes obejde bez internetového připojení. Aby vše fungovalo,neobejdete se bez mobilních dat. Bohužel i přes sebelepší tarif je snadné je rychle vyplýtvat. Co si budeme povídat, balíčky nabízené operátory jsou v dnešní době dost nedostatečné. Jejich cena je přitom stále vysoká. I proto si lidé kladou otázku, jak je co nejlépe ušetřit.

Datum: 06. 03. 2020
Kategotrie:
Celý článek
Finanční gramotnost

Finanční gramotnost

Je to smutné, ale naše finanční gramotnost je velmi nízká, ještě nižší je však u dětí, které vypouštíme do světa a drsného života zcela nepřipravené. Nemají vůbec žádný pojem o financích, ani hospodaření, což pak vede k dluhům a do bludného kruhu, z něhož není cesty ven. I proto je důležité tuto situaci změnit a děti učit, aby byly finančně gramotné.

Datum: 16. 03. 2020
Kategotrie:
Celý článek