Ušetříte s námi ročně
více než 115 770
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Formulář vyplníte za 1 minutu
  • 2. Obratem Vám zavoláme s kalkulací slevy
  • 3. Vše potřebné za Vás bezplatně vyřídíme
  • 4. Ušetříte s námi až 115 770 Kč ročně

Jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění


22. 02. 2021

Jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění

Doba dovolených se blíží, a proto velká většina lidí si právě prohlíží katalogy a hledá tu nejlepší dovolenou. Aby se však dovolená snů neproměnila v noční můru, je dobré při jejím plánování myslet i na cestovní pojištění, bez něhož se žádná dovolená v zahraničí neobejde. Samozřejmě, risknout to můžete, ale nemusí se vám to vůbec vyplatit. Víte však, jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění?  

Nejjednodušším způsobem, jak si vybrat cestovní pojištění, je s pomocí online srovnávače. Tam je zapotřebí vyplnit cílovou destinaci, účel cesty, datum příjezdu a odjezdu, typ cesty, počet pojišťovaných osob, jestli tam máte v plánu sportovat aa jaký sport, věk první osoby, email a telefonní číslo. Podle zobrazených výsledků si pak můžete vybrat tu nejlepší. Ale pozor, rozhodující by neměla být cena, ale limity jednotlivých navrhovaných typů pojištění.

Velkou výhodou online srovnávačů je to, že si toto pojištění můžete snadno sjednat online a mnohdy s ještě větší slevou, než kdybyste danou pojišťovnu kontaktovali přímo ale i to je dobré srovnat přímo na stránkách dané pojišťovny, u níž se zvažujete pojistit.

Jaký limit pro léčebné výlohy?

Při cestách po Evropě by vám měl stačit, až na malé výjimky , limit 1,5 milionu korun. Lékařská péče je v Evropě na slušné úrovni, v EU můžete použít  kartičku veřejného zdravotního pojištění, takže tu je jen malá pravděpodobnost, že byste po návratu museli platit miliony. Mimo Evropu by však pojištění mělo na 3 milionech teprve začít. A to je fakt pouhé minimum. Zde mohou i maličkosti stát stovky tisíc korun, takže to nepodceňujte a pořádně se připojistěte. Velmi nákladná je zdravotní péče především v USA.

Spočítejte si úsporu a ušetřete:

Tento článek naleznete v kategorii

Podobné články


Méně peněz od ledna dostanou i zelené elektrárny

Méně peněz od ledna dostanou i zelené elektrárny

Kromě toho, že od ledna za elektřinu více zaplatíme, zároveň se také snížil i příspěvek na elektřinu vyrobenou v obnovitelných zdrojích. Už několik let přitom na tyto elektrárny přispívají i běžné české domácnosti.

Datum: 14. 02. 2021
Kategotrie:
Celý článek
Jak ušetřit za vytápění?

Jak ušetřit za vytápění?

Náklady na bydlení se neustále zvyšují. Zvyšují se i nároky na ekologické smýšlení. Uspořit však ještě více, se zdá takřka nemožné. A přitom právě úspora ve vytápění patří k těm nejvýznamnějším. Jak po ekologické stránce, tak i po finanční stránce.

Datum: 15. 02. 2021
Kategotrie:
Celý článek

Pozor, na triky bank, ať se vám běžný účet zdarma neprodraží!

V dnešní době již téměř každá banka nabízí vedení běžného účtu zdarma. Je to chvályhodné, ale také i jedno velké ALE. Banky totiž vedení běžného účtu ZDARMA nějakým způsobem omezují, takže když se to tak vezme, nakonec nějaké peníze s provozem svého bankovního účtu zaplatíte skoro pokaždé. Dávejte si proto pozor a podívejte se s námi, jak se můžete zbytečnému placení vyhnout.

Datum: 28. 02. 2021
Kategotrie:
Celý článek