Ušetříte s námi ročně
více než 115 770
TIP: Jak získat slevu?
  • 1. Formulář vyplníte za 1 minutu
  • 2. Obratem Vám zavoláme s kalkulací slevy
  • 3. Vše potřebné za Vás bezplatně vyřídíme
  • 4. Ušetříte s námi až 115 770 Kč ročně

Jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění


08. 05. 2023

Jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění

Doba dovolených se blíží, a proto velká většina lidí si právě prohlíží katalogy a hledá tu nejlepší dovolenou. Aby se však dovolená snů neproměnila v noční můru, je dobré při jejím plánování myslet i na cestovní pojištění, bez něhož se žádná dovolená v zahraničí neobejde. Samozřejmě, risknout to můžete, ale nemusí se vám to vůbec vyplatit. Víte však, jak vybrat to nejlepší cestovní pojištění?  

Nejjednodušším způsobem, jak si vybrat cestovní pojištění, je s pomocí online srovnávače. Tam je zapotřebí vyplnit cílovou destinaci, účel cesty, datum příjezdu a odjezdu, typ cesty, počet pojišťovaných osob, jestli tam máte v plánu sportovat aa jaký sport, věk první osoby, email a telefonní číslo. Podle zobrazených výsledků si pak můžete vybrat tu nejlepší. Ale pozor, rozhodující by neměla být cena, ale limity jednotlivých navrhovaných typů pojištění.

Velkou výhodou online srovnávačů je to, že si toto pojištění můžete snadno sjednat online a mnohdy s ještě větší slevou, než kdybyste danou pojišťovnu kontaktovali přímo ale i to je dobré srovnat přímo na stránkách dané pojišťovny, u níž se zvažujete pojistit.

Jaký limit pro léčebné výlohy?

Při cestách po Evropě by vám měl stačit, až na malé výjimky , limit 1,5 milionu korun. Lékařská péče je v Evropě na slušné úrovni, v EU můžete použít  kartičku veřejného zdravotního pojištění, takže tu je jen malá pravděpodobnost, že byste po návratu museli platit miliony. Mimo Evropu by však pojištění mělo na 3 milionech teprve začít. A to je fakt pouhé minimum. Zde mohou i maličkosti stát stovky tisíc korun, takže to nepodceňujte a pořádně se připojistěte. Velmi nákladná je zdravotní péče především v USA.

Spočítejte si úsporu a ušetřete:

Tento článek naleznete v kategorii

Podobné články


Jak ušetřit za bydlení

Jak ušetřit za bydlení

Platby za bydlení patří k těm nejvyšším položkám z rodinného rozpočtu. I když se to zdá nemožné, stále existují cesty a vy máte možnosti, jak své náklady za bydlení celkem jednoduše snížit.

Datum: 05. 05. 2023
Kategotrie:
Celý článek
Jak ušetřit za energie v domácnosti

Jak ušetřit za energie v domácnosti

Zdá se vám, že děláte vše, abyste co nejvíce ušetřili, ale ony neustále zvyšující ceny jsou tak trochu proti vám. Je vůbec možné ještě nějakým způsobem ušetřit? Máme pro vás pár tipů, které by mohly být ve vaší snaze efektivní.

Datum: 04. 06. 2023
Kategotrie:
Celý článek
Jak mít osobní finance pod kontrolou

Jak mít osobní finance pod kontrolou

Spadnout do dluhů, je snadné. Vykládat by o tom mohli všichni ti, co se potýkají s osobním bankrotem anebo je nahánějí exekutoři a že jich u nás není málo. O tom, jak se budete mít, nerozhoduje pouze váš příjem a výška půjčky, ale hlavně vy samotní. Mít hodně peněz totiž ještě nemusí vždy představovat být také bohatý.

Datum: 02. 06. 2023
Kategotrie:
Celý článek